Kontakt oss

Vil du snakke med oss eller sende oss noen ord? Det kan være ris, ros, råd, tips – eller spørsmål og henvendelser som ikke omfattes av de andre kontaktskjemaene.

Ansvarlig redaktør  og leder/Tv leder

Mary Anette Skaaheim

E-post: jesusnett@normisjon.no

Postadresse Jesusnett:

Postboks 928
3609 Kongsberg

Gavekonto:

1503 73 41190

Organisasjonsnummer:

987 597 879


Bønneleder:

Kate Major

E-post: administrator@jesusnett.com

Markedsføring:

Andreias Bejenaru

E-post: marketing@jesusnett.com

Søndagskommentar:

Jan Brudeli

E-post: jan.brudeli@icloud.com

Tv- Sang Glede:

Invild Fredbo Labråten

E-post: ingvildfl@hotmail.com

mobil: 91332351

Tv- Trygg Tro:

Ivar Vik

E-post: ivar.vik@ebnett.no

Tv- Studio Direkte/Studio Direkte Familieliv

Helge og Mary Anette Skaaheim

E-post: helge@skaaheim.com

Maryanette@skaaheim.com

Web leder:

Joakim Skaaheim

E-post: wleder@jesusnett.com

Web-Butikk:

link til siden

Bestillings tlf: 47268338

E-post: butikk@jesusnett.com

 


Eller så kan du sende en melding under her: